Facebook Pixel
Přepnout menu
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

Služby

 

NA SPOKOJENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ NÁM ZÁLEŽÍ


Děkujeme, že jste si vybrali právě nás jako dodavatele nápojů do Vaší provozovny a doufáme, že s našimi službami budete maximálně spokojeni.

 


DOPRAVA


Dle rozvozového plánu, nebo na základě individuální dohody Vám naši řidiči doručí objednané zboží v co možná nejkratším termínu.

 

PŮJČOVÁNÍ VÝČEPNÍCH A CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ


Naše firma nabízí možnost půjčení výčepních a chladících zařízení jak pro malé párty a rodinné oslavy, tak i pro velké akce, festivaly a slavnosti, kde je požadavek na opravdu výkonné a profesionální výčepy.

 

CHLAZENÉ SUDOVÉ PIVO


Sudové, lahvové a plechovkové pivo si od nás můžete vyzvednout předchlazené. To jistě oceníte hlavně v letních měsících, kdy sudové pivo nevystavíte teplotnímu šoku a lahvové, nebo plechovkové můžete na venkovní akci rovnou podávat.

 

EXKURZE A VINAŘSKÁ TURISTIKA


Zajišťujeme exkurze do pivovarů, vinařství a likérek nejen v Čechách, ale i jinde v Evropě. V posledních letech je stále populárnější vinařská turistika.

 

NAŠE NABÍDKA


Kolektiv zkušených zaměstnanců je schopen zákazníkům poradit s více než 4000 položek, které jsou v sortimentu. Jedná se především o zboží pro gastronomii, ale i nezávislý maloobchod, čerpací stanice, případně stánky s tabákem, apod. Velkoobchod Holidays dále zajišťuje pitný režim pro stavební firmy, průmyslové podniky, ale i kanceláře a banky. Jedná se především o balenou vodu, kávu, čaj, ale v poslední době stále více se rozmáhající 20 l barely. Pro privátní klientelu je společnost schopna zajistit velká francouzská vína, Vintage Port , případně Cognac z konkrétních ročníků.

 

Můžete se na nás vždy spolehnout.


PRODEJ LEDU


Dodáváme kostkový, nebo drcený led v jakémkoliv množství. Na větší akce zdarma zapůjčíme termoboxy, kde Vám led bez problémů vydrží celý víkend.

 

VINOTÉKY


V našich vinotékách můžete zakoupit vína od vynikajících vinařů z Jižní Moravy, Francie, Itálie, Španělska, Chile, Austrálie a dalších vinařských velmocí. Proškolený personál Vám ochotně poradí jak vína skladovat, k jakým pokrmům podávat která vína a jak se při nákupu vín orientovat v jejich nabídce.

 

ŘÍZENÉ DEGUSTACE


Naší specialitou jsou řízené degustace u nás, nebo přímo ve vinařstvích jak na Moravě, tak i u našich zahraničních partnerů po celé Evropě, kde Vám zprostředkujeme nákup vín za ty nejlepší možné ceny.

1842

ZALOŽEN Plzeňský Prazdroj

Vůbec poprvé na celém světě byl tento druh piva uvařen 5. 10. 1842 v plzeňském pivovaru německým sládkem Josefem Grollem.

 


83.5%

RECYKLACE

Recyklujeme 83.5% odpadu.

 

42M

HEKTOLITRŮ PIVA

Prodáno na letních festivalech v roce 2018.

 

 


28%

PROCENT LIDÍ

Pije pivo alespoň jednou týdně.