Facebook Pixel
Přepnout menu
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

O nás

NÁŠ PŘÍBĚH
 

Společnost Holidays s.r.o. byla založena v roce 1994. Velkoobchodní sklad nápoje-tabák byl otevřen 15.3.1995 v Písku a od té doby prošel zdravým vývojem. V současnosti je velkoobchod provozován v moderních prostorách o rozloze cca 1500m2, s odpovídající manipulační plochou a pohodlným parkovištěm jak pro zákazníky, tak pro obchodní partnery a dodavatele.

Kolektiv zkušených zaměstnanců je schopen zákazníkům poradit s více než 4000 položek, které jsou v sortimentu. Jedná se především o zboží pro gastronomii, ale i nezávislý maloobchod, čerpací stanice, případně stánky s tabákem, apod. Velkoobchod Holidays dále zajišťuje pitný režim pro stavební firmy, průmyslové podniky, ale i kanceláře a banky. Jedná se především o balenou vodu, kávu, čaj, ale v poslední době stále více se rozmáhající 20 l barely. Pro privátní klientelu je společnost schopna zajistit velká francouzská vína, Vintage Port , případně Cognac z konkrétních ročníků.


 

PRODEJNA PÍSEK


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete zde přímo nakupovat nebo si pouze vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu. Zajišťujeme také vlastní rozvoz v okresech Písek, Strakonice, Prachatice a Tábor.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

Naše specialita

Naší specialitou jsou řízené degustace u nás, nebo přímo ve vinařstvích jak na Moravě, tak i u našich zahraničních partnerů po celé Evropě, kde Vám zprostředkujeme nákup vín za ty nejlepší možné ceny.

 

Nabízíme

Vínem to ale rozhodně nekončí! U nás najdete velmi širokou nabídku alkoholu, piva, nealkoholických nápojů a tabákových výrobků.

 

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaši poptávku po specifických značkách nápojů.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost. S námi máte jistotu, že vždy vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby vaše objednávka byla splněna na 100 %, bez kompromisů, a to co nejdříve.

 

Recenze

Máme už stovky spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.